zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej na temat polityki prywatności.

O firmie

ipp - część grupy t4b

IPP Sp. z o.o. - dystrybutor produktów dedykowanych inteligentnym domom

IPP Sp. z o.o. jest oficjalnym dystrybutorem uznanych producentów legitymujących się zgodnością ze standardem KNX – HDL, Blumotix, Entertex i INTERRA.
Dzięki kompatybilności gwarantowanej przez standard KNX, instalatorzy mogą wybierać elementy dostosowane do konkretnych projektów z oferty wielu dostawców.
Rozwiązania wybranych przez nas producentów wyróżniają się na rynku jakością i innowacyjnością, a kompatybilność urządzeń ułatwia tworzenie kompletnych rozwiązań inteligentnych domów.
Szeroka oferta produktów pozwala na tworzenie łatwych do skalowania i rozbudowy systemów inteligentnych domów i budynków.

IPP zajmuje się od 2003 roku tworzeniem kompleksowych rozwiązań informatycznych. Świadczymy usługi z zakresu tworzenia oprogramowania dedykowanego dużym firmom i instytucjom.
Realizujemy wiele projektów i rozwiązań aplikacyjnych oraz bazodanowych, włączając w to konstruowanie własnych produktów i rozwiązań elektroinformatycznych.

Wśród autorskich rozwiązań warto wymienić system bazy danych numerów przeniesionych, rozwiązania dedykowane służbie celnej czy systemy sterowania ruchem pojazdów i osób.
Tworzymy również zaawansowane rozwiązania do monitoringu jakości energii elektrycznej.
IPP jest częścią Grupy T4B – oferującej rozwiązania z zakresu informatyki, telekomunikacji, bezpieczeństwa, budownictwa i gospodarki odpadowej (T-Master).

Dzięki współpracy z integratorami w całym kraju możliwy jest wybór oferowanych przez nas urządzeń oraz ich instalacja we wsparciu najlepszych specjalistów. 
Aktualna mapa integratorów:

// Szeroka oferta

Najlepsze urządzenia
do inteligentnego domu

// Szybka dostawa

Nie musisz długo czekać
na przesyłki od nas

// Najlepsze ceny

Inteligentny dom
w najlepszych scenach