zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej na temat polityki prywatności.

Oferta


W ofercie IPP, spółki będącej częścią grupy T4B, od niedawna pojawiły się urządzenia dedykowane inteligentnym domom (czyli automatyce budynkowej). Dzięki nim stworzenie jeszcze wygodniejszego domu jest prostsze, niż kiedykolwiek.

Bogate doświadczenie w sektorze budowlanym i rozwiązań teleinformatycznych zapewnia nam duże zaplecze technologiczne oraz wiedzę – niezbędne do wyboru odpowiednich rozwiązań oraz wsparcia integratorów.
Kierując się wiedzą wybraliśmy producentów, mających w swojej ofercie produkty zgodne ze standardem KNX. Pozwala on na łączenie ze sobą urządzeń różnych producentów, a co za tym idzie – komponowanie systemu inteligentnego domu o odpowiedniej cenie i możliwościach.
Otwartość standardu KNX pozwala – na przykład – połączyć niewidzialne przełączniki Enertex, mechaniczne kontrolery Tile od HDL, panele dotykowe Interryaktory przekaźnikowe Combo oraz wideodomofony SIP Akuvox w jeden, praktyczny system inteligentnego domu. W praktyce żaden inny standard automatyki budynkowej na to nie pozwala. 

Czy inteligentny dom może być tani?

Tak, inteligentny dom może być tani. Na rynku istnieje wiele rozwiązań reklamowanych jako „inteligentny dom do iluś złotych”. Te rozwiązania owszem – udostępniają pewne rozwiązania smart, jednak wiele z nich nie pozwala na łatwe skalowanie systemu lub nie może być łączone z innymi urządzeniami.
Stworzenie taniego inteligentnego domu jest możliwe – między innymi dzięki szerokiej ofercie urządzeń w różnych cenach. Marki, które dystrybuujemy, oferują produkty w różnych cenach i o różnych możliwościach.
Dzięki tak szerokiej ofercie każdy może stworzyć system inteligentnego domu dopasowany do konkretnych potrzeb i łatwy w skalowaniu – między innymi dzięki zgodności ze standardem KNX. 

Jakie są korzyści inteligentnego domu?

Inteligentny dom czy inteligentny budynek jest z pewnością miejscem przyjemnym do życia. Zapewniają niezwykle wysoki poziom bezpieczeństwa oraz komfortu.
W przypadku zastosowań domowych (inteligentny dom lub mieszkanie) pozwala kontrolować temperaturę wnętrza, wilgotność powietrza czy oświetlenie. Ponadto te systemy dają możliwość kontroli nad domem lub mieszkaniem z dowolnego miejsca na świecie. To ważne również ze względu bezpieczeństwa.
W przypadku zastosowań przemysłowych lub korporacyjnych mówi się o inteligentnych budynkach lub inteligentnych systemach budynkowych (w zależności od skali). Pozwalają one na oszczędność środków (energooszczędność, itp.), poprawę produktywności (dostosowanie temperatury czy intensywności światła) i zapewnienie bezpieczeństwa.
A to tylko niewielka część możliwości oferowanych przez inteligentne systemy budynkowe.

IPP (Idea Projekt Produkt) oficjalnym dystrybutorem uznanych marek smart house i smart building

Dzięki statusowi wyłącznego dostawcy produktów największych firm tworzących dedykowane rozwiązania dla inteligentnych systemów budynkowych możemy:

  • brać udział w szkoleniach tematycznych i otrzymywać wiedzę przekazywaną bezpośrednio przez producentów;
  • udzielać kompleksowej usługi help desku technicznego;
  • dowiadywać się jako pierwsi o nowościach w branży i oferować je klientom;
  • oferować atrakcyjne ceny dla naszych klientów.


Katalog IPP (2018)

Marki w naszym portfolio: 


HDL - lider na rynku systemów inteligentnych domów        blumotix - producent pięknych przełączników smart house na szkle

  enertex - producent wysokiej jakości przełączników mechanicznych do inteligentnych domów        i-luxus - producent ręcznie wykonanych przełączników mechanicznych knx  

Interra - producent wysokiej jakości przełączników mechanicznych i urządzeń wykonawczych inteligentnego domu          akuvox - producent wysokiej jakości  

anigmo - producent bezdotykowych przełączników do inteligentnych domów

add
Oświetlenie
Z łatwością dostosujesz je do pory dnia (barwę, intensywność) dzięki zaawansowanym urządzeniom sterującym oświetleniem
add
Sterowanie roletami
Wszechstronne sterowniki rolet, żaluzji i plisów pozwalają na utrzymanie idealnej atmosfery w każdym domu i budynku
add
Przełączniki i kontrolery
Urządzenia, dzięki którym sterujesz swoim inteligentnym domem mogą być piękne - tak samo jak projekt Twojego inteligentnego domu
add
Sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją
Inteligentny dom wie dokładnie kiedy powinien włączyć ogrzewanie, a kiedy ochłodzić wnętrze klimatyzacją
add
Kontrolery i panele dotykowe
Wysokiej jakości kontrolery i panele sterujące inteligentnym domem w dyskretny sposób oddają Ci pełnię kontroli nad inteligentnym domem
add
Wideodomofon wszędzie
Wysokiej jakości wideodomofony SIP i dedykowane rozwiązania pozwalają na kontrolę dostępu z każdego miejsca na świecie lub z... kanapy

// Szeroka oferta

Najlepsze urządzenia
do inteligentnego domu

// Szybka dostawa

Nie musisz długo czekać
na przesyłki od nas

// Najlepsze ceny

Inteligentny dom
w najlepszych scenach