zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej na temat polityki prywatności.

Lista produktów marki i-luxus

i-luxus

i-luxus – piękne przełączniki i kontrolery inteligentnego domu 

I-luxus jest nową firmą, która niemal natychmiast przykuła uwagę całego środowiska związanego z KNX i klientów. Piękne przełączniki, funkcjonalne rozwiązania i doskonały design sprawiają, że obok urządzeń i-luxus nie można przejść obojętnie.
Firmę tworzy grupa doświadczonych instalatorów, integratorów oraz inżynierów, związanych od ponad 15 lat z automatyką budynkową i domową. Gruntowna wiedza na temat urządzeń działających w standardzie KNX sprawia, że i-luxus tworzy funkcjonalne urządzenia, pasujące do każdego systemu inteligentnego domu. Firma działa w Niemczech.

Przełączniki mechaniczne wysokiej jakości

Praktyczne i estetyczne przełączniki z serii Ephesus oferują ogromne możliwości konfiguracji i sterowania całym systemem HVAC w inteligentnym domu czy biurowcu. Świetnie zaprojektowane, z czytelnymi wyświetlaczami, wyróżniają się na rynku mechanicznych przełączników KNX.

przełączniki mechaniczne i inteligentne gniazdka

Piękne gniazdka

Jednak prawdziwą „gwiazdą” w ofercie firmy jest seria Athene. To ręcznie wykonane przełączniki i gniazdka, które można dostosować do konkretnego projektu inteligentnego domu. Przełączniki z dźwigniami kolankowymi nawiązują do najlepszych tradycji designu oraz do bogatej przeszłości urządzeń elektrycznych. Idealnie pasują do wnętrz, które mają łączyć najnowocześniejsze technologie z konserwatywnym i pięknym designem.
Również seria gniazdek błyszczy na tle konkurencyjnych rozwiązań. Szeroka gama rozwiązań i wykończeni sprawia, że inteligentne gniazdka wpasowują się w niemal każdą ścianę – nie muszą być już ukrywane jako konieczność. Mogą uzupełniać każdy, nawet najbardziej wymagający i minimalistyczny projekt mieszkania.

Panele sterujące inteligentnym domem i nie tylko

Oferta i-luxus nie kończy się na tym. To także świetne kontrolery dotykowe z wyświetlaczami – 7- i 10-calowymi. Oferują one ogromne możliwości konfiguracji i zarzadzania całym systemem inteligentnego domu. Możliwość połączenia z systemem bezpieczeństwa czy wideodomofonem IP oraz łatwość konfiguracji sprawiają, że są to jedne z najbardziej wszechstronnych kontrolerów tego typu na rynku.

Urządzenia wykonawcze i aktory

Firma produkuje też wąską, ale dobrze dobraną gamę urządzeń systemowych – od zasilacza KNX (640 mA), poprzez aktory (12- i 20-przekaźnikowe) i analogowe interfejsy wejścia/wyjścia (12-24V), aż po interfejsy przyciskowe (4-kanałowe).
IPP jest oficjalnym dystrybutorem produktów i-luxus w Polsce.

i-luxus EOX - siedmiocalowy kontroler dotykowy inteligentnego domu (KNX)

7" KNX Android Touch Panel / 6 INPUT / 4 IR / RS485 / USB

3 627,77 zł

i-luxus EOZ - dziesięciocalowy kontroler dotykowy inteligentnego domu (KNX)

• 10,1-calowy wyświetlacz dotykowy
• możliwość dostosowania interfejsu do...

4 534,71 zł

i-luxus Ephesus - seria mechanicznych przycisków KNX z wyświetlaczem

  • dostępne wersje z dwoma lub czterema przyciskami
  • wyświetlacz LCD z...

1 292,79 zł

i-luxus LXA-112 - dwunastokanałowy aktor wielofunkcyjny

12 Gang + 12 Input KNX - Mix Actuator / Switch-Shutter-Heating-FanCoil...

1 846,85 zł

i-luxus LXA-120 - dwudziestokanałowy uniwersalny aktor KNX z wejściami binarnymi

20 Gang + 12 Input KNX - Mix Actuator / Switch-Shutter-Heating-FanCoil

2 216,21 zł

i-luxus LXA-148-010 - uniwersalny ściemniacz i kontroler wentylacji (0-10V, 8 kanałów)

0-10V 8 Channel Analog output / 4 Analog input + 4 Digital input

1 716,71 zł

i-luxus LXA-164 - zasilacz KNX (640mA)

The I-Luxus power supply generates a voltage of DC...

1 534,30 zł

// Szeroka oferta

Najlepsze urządzenia
do inteligentnego domu

// Szybka dostawa

Nie musisz długo czekać
na przesyłki od nas

// Najlepsze ceny

Inteligentny dom
w najlepszych scenach