zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej na temat polityki prywatności.

Lista produktów marki ANIGMO

anigmo - bezdotykowe przełączniki i sterowniki roletowe z funkcją ściemniania

Anigmo: marka bezdotykowych włączników

Anigmo marką należącą do Anigmoteh, firmy działającej od 2011 roku. Anigmo specjalizuje się w produkcji bezdotykowych włączników, ściemniaczy oraz urządzeń do systemów inteligentnych domów (nisko prądowych oraz działających w na 230 V).
Przełączniki i ściemniacze Anigmo działają w oparciu o czujniki bezdotykowe. Do ich wykończenia można zastosować praktycznie dowolny materiał – od szkła, przez drewno, aż po ceramikę.
Daje to niemal nieograniczone możliwości wkomponowania przełączników w wystrój każdego mieszkania.
Kontrolery Anigmo znajdują się w czołówce urządzeń kontrolujących oświetlenie czy rolety. Zastosowana technologia pozwala na sterowanie oświetleniem opartym o moduły LED i świetlówki kompaktowe.
IPP jest oficjalnym dystrybutorem Anigmo w Polsce.

Bezdotykowe włączniki oraz ściemniacze pod 230V AC

Bezdotykowe przełączniki ścienne to najbardziej wyrafinowany sposób sterowania oświetleniem klasycznej instalacji elektrycznej. Bez wątpienia jedną z największych ich zalet jest łatwa i szybka obsługa. Wybierz mechanizm przełącznika (włącz/wyłącz lub dimmer), następnie dobierz materiał, kolorystykę jego wykończenia (drewno, plastik, szkło, kamień, papier) i ciesz się funkcjonalnym oraz jedynym w swoim rodzaju bezdotykowym kontrolerem oświetlenia w swoim domu.


anigmo - bezdotykowe włączniki i ściemniacze

Bezdotykowe włączniki oraz ściemniacze pod instalacje niskonapięciowe 12-24V

Bezdotykowe przyciski i czujniki używają tej samej technologii, co produkty pod 230V AC, z tym wyjątkiem, że zasilane są przez źródło niskiego napięcia, zapewniając komfortowe sterowanie oświetleniem niskonapięciowym oraz systemami automatyki domowej.
Uniwersalne, niskonapięciowe ściemniacze LED, znajdują szerokie zastosowanie w przypadku taśm LED, lamp halogenowych, wszystkich lamp 12V-24V, jak również typu LED MR16, MR11 i G4.

Niewidzialny włącznik pod instalacje niskonapięciowe 12-24V

Niewidzialny włącznik światła to nowoczesne rozwiązanie dostępne dzięki technologii opatentowanej przez Anigmo, jakim jest niezawodne wykrywanie dłoni użytkownika przez większość materiałów.
Szerokie zastosowanie umożliwia czujnikom sterowanie wieloma rodzajami urządzeń elektrycznych: oświetleniem, zamkami, dzwonkami, żaluzjami czy ekranami. Może też być częścią systemu bezpieczeństwa inteligentnego domu.
Łatwy montaż czujników bezdotykowych z serii SEM / SEZ pozwala całkowicie ukryć je pod podłogą, za drzwiami lub wewnątrz ścian, jednocześnie zapewniając wysoki standard użytkowania. Ponadto urządzenia z serii SEZ dostępne są w trzech różnych rozmiarach, dzięki czemu łatwo dopasować je do wszystkich, nawet najbardziej nietypowych przestrzeni.
Płynna regulacja czułości sterowana za pomocą wbudowanego potencjometru gwarantuje dostosowanie parametrów czujnika do indywidualnych potrzeb użytkownika.

// Szeroka oferta

Najlepsze urządzenia
do inteligentnego domu

// Szybka dostawa

Nie musisz długo czekać
na przesyłki od nas

// Najlepsze ceny

Inteligentny dom
w najlepszych scenach