zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej na temat polityki prywatności.

Lista produktów marki MDT

MDT jest jednym z wiodących producentów urządzeń KNX w Niemczech. W ciągu ostatnich kilku lat firma otrzymywała wiele nagród. Była również wymieniana w prestiżowym rankingu TOP 100. Od ponad 25 lat firma rozwija szeroką gamę produktów elektrycznych i elektronicznych.
Urządzenia MDT wyróżniają się świetnym balansem ceny i jakości oraz skupieniem się na realnych potrzebach użytkowników. Bliska współpraca inżynierów, projektantów i działu  marketingu sprawia, że produkty wyróżniają się doskonałą funkcjonalnością.
Od ponad 10 lat MDT legitymuje się zgodnością z międzynarodowym certyfikatem ISO 9001:2015. Spełnianie jego wymogów świadczy o najwyższych standardach zarządzania i jakości
organizacji.
Wysoką jakość produktów potwierdza trzyletnia gwarancja na wszystkie urządzenia KNX. Warto wspomnieć, że wszystkie produkty zgodne z tym standardem są testowane w siedzibie MDT.

Szeroka gama urządzeń wykonawczych i systemowych automatyki budynkowej 

Firma oferuje szeroką gamę zasilaczy, wejść binarnych, aktorów (przekaźnikowych, roletowych i HVAC), czujników ruchu i obecności oraz stacji pogodowych. Wiele z urządzeń oferuje dodatkowe rozwiązania i funkcje, które wyróżniają je na tle innych rozwiązań na rynku. Ciągłe rozwijanie produktów i rozszerzanie oferty sprawia, że MDT jest jednym z niezaprzeczalnych liderów na rynku automatyki.
Od wielu lat MDT opiera swoje urządzenia o standard KNX – jedyny otwarty standard automatyki budynkowej. Firma oferuje sprawdzone rozwiązania, dedykowane nie tylko klientom końcowym, ale również elektrykom, integratorom i architektom.

// Szeroka oferta

Najlepsze urządzenia
do inteligentnego domu

// Szybka dostawa

Nie musisz długo czekać
na przesyłki od nas

// Najlepsze ceny

Inteligentny dom
w najlepszych scenach